Славословље и молебан за почетак Нове Године 2021 у Саборном храму Атине служио је Архиепископ Атински и цијеле Грчке г. Јероним са свештеницима храма.
У светој служби су учествовали Предсједник Грчке госпођа Катерина Сакеларопулу, Предсједник Владе г. Кириакос Мицотакис, Гувернер Атике Георгиос Патулис, министри у Влади, високи званичници Војске Грчке, Полиције и Ватрогасне службе и представници општинске управе Атине.
Архиепископ Јероним је пожелио “ да се сви заједно помолимо Богу и даће нам снаге да заједно превазиђемо све проблеме. Свима желим благословену Нову Годину, да буде добра и стваралачка“.
- ÄÏÎÏËÏÃÉÁ ÓÔÏÍ ÌÇÔÑÏÐÏËÉÔÉÊÏ ÍÁÏ ÔÙÍ ÁÈÇÍÙÍ ÃÉÁ ÔÇ ÐÑÙÔÏ×ÑÏÍÉÁ ((EUROKINISSI/ ×ÑÇÓÔÏÓ ÌÐÏÍÇÓ)
- ÄÏÎÏËÏÃÉÁ ÓÔÏÍ ÌÇÔÑÏÐÏËÉÔÉÊÏ ÍÁÏ ÔÙÍ ÁÈÇÍÙÍ ÃÉÁ ÔÇ ÐÑÙÔÏ×ÑÏÍÉÁ ((EUROKINISSI/ ×ÑÇÓÔÏÓ ÌÐÏÍÇÓ)
- ÄÏÎÏËÏÃÉÁ ÓÔÏÍ ÌÇÔÑÏÐÏËÉÔÉÊÏ ÍÁÏ ÔÙÍ ÁÈÇÍÙÍ ÃÉÁ ÔÇ ÐÑÙÔÏ×ÑÏÍÉÁ ((EUROKINISSI/ ×ÑÇÓÔÏÓ ÌÐÏÍÇÓ)
- ÄÏÎÏËÏÃÉÁ ÓÔÏÍ ÌÇÔÑÏÐÏËÉÔÉÊÏ ÍÁÏ ÔÙÍ ÁÈÇÍÙÍ ÃÉÁ ÔÇ ÐÑÙÔÏ×ÑÏÍÉÁ ((EUROKINISSI/ ×ÑÇÓÔÏÓ ÌÐÏÍÇÓ)























