Select Page

У 33. нејдељу по Духовима, 24. јануара 2021. љета господњег, када наша Света црква молитвено прославља Преподобног Теодосија Великог и Преподобног Михаила, молитвено је било у острошкој светињи.

Светом литургијом у цркви Свете Тројице началствовао је протосинђел Павле (Пајић) из Епархије будимљанско-никшићке, а саслуживала су му острошка сабраћа јеромонах Владимир и јерођакон Роман.

У евхаристијском сабрању молитвено је учествовало острошко монаштво и вјерни народ.

Током Литургије узношене су молитве за престанак епидемије и оздрављење од коронавируса.

Све фотографије

Извор: Манастир Острог


Warning: Undefined array key "query" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 22

Warning: Undefined array key "v" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 24

Pin It on Pinterest

Share This