На празник Светог Саве, 27. јануара 2021. године, Његово преосвештенство Епископ рашко-призренски г. Теодосије служио је Свету архијерејску литургију у Богословији Св. Кирила и Методија у Призрену.
Саслуживали су клирици-професори Богословије, јеромонах Исидор, јеромонах Никита и ђакон Немања Михајловић. За певницом су појали ученици Богословије, под руководством професора г. Дејана Ристића.
Након Свете литургије, уз присуство професора и ученика, у просторијама Богословије одржана је Светосавска академија.
Извор: Епархија рашко-призренска и косовско-метохијска


























