Дјеца полазници школе вјеронауке на Цетињу приредила су на Божић, 7. јануара празнични програм у Цетињском манастиру.
Предвођени својом вјероучитељицоим госпођом Вером Вукић цетињски малишани су након вечерње службе у манастирској гостопримници, некадашњој Његошевој књигопечатњи, извели игроказ на тему рођења Христа Богомладенца.
Програму је присуствовао Архиепископ цетињски Митрополит црногорско-приморски Господин Амфилохије, који је након програма дјеци подијелио божићне поклон-пакетиће.
Р.В.



















