Select Page

У Дому културе у Пасјану, у петак 28. фебруара 2025. године, одржано је предавање на тему „О праштању“, које је изговорио протосинђел Исидор Јагодић, професор Призренске богословије.

Велики број верника из Косовског Поморавља окупио се да чује богонадахнуте речи о значају праштања у хришћанском животу. Отац Исидор је говорио о праштању као императиву сваког хришћанина. Истичући да без праштања нема истинске љубави ни духовног узрастања, нагласио је да је Христос сам дао пример безусловног праштања, позивајући верне да следе Његов пут.

Ово духовно сабрање организовали су манастир Драганац и парохија пасјанска, пружајући верном народу прилику за продубљивање вере и заједничко промишљање о једној од најузвишенијих хришћанских врлина.

Извор: Епархија рашко-призренска


Warning: Undefined array key "query" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 22

Warning: Undefined array key "v" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 24

Pin It on Pinterest

Share This