МОСКВА, 5. август 2009. г. – Парохији Александро-Невске цркве у Московској области предато је подворје московског Новодевичјег манастира, саопштава Интерфакс. Ту наредбу је 30. јула потписао премијер Руске Федерације Владимир Путин. Докуменат је публикован на сајту Владе. У питању је Свето-Пантелејмонов храм који је био федерално власништво.


















