Select Page

Матица српска – Друштво чланова у Црној Гори саопштила је да се свечано отварање мултифункционалног културног центра у Никшићу, које је било планирано за петак, 27. јун, одлаже те да ће о новом термину свечаног отварања јавност бити благовремено обавјештена.

„Званичници који су дали немјерљив допринос у развоју Матице српске – Друштва чланова у Црној Гори из оправданих разлога нијесу у могућности да учествују у програму отварања“, наводи се у саопштењу Матице српске – Друштва чланова у Црној Гори поводом одлагања свечаног отварања културног центра у Никшићу.

 


Warning: Undefined array key "query" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 22

Warning: Undefined array key "v" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 24

Pin It on Pinterest

Share This