ПОДГОРИЦА, 11. ФЕБРУАРА (Светигора прес) – Архиепископ цетињски Митрополит црногорско-приморски Господин Амфилохије служио је данас са свештенством у манастиру Дајбабе код Подгорице Свету заупокојену литургију новопрестављеном игуману ове Свете обитељи архимандриту Луки (Анићу).
Након литургије, Владика је на гробу оца Луке служио мали помен.
Р.В.


















