Select Page

[picasa width=“570″ height=“440″ autoplay=“1″ showcaption=“0″]http://picasaweb.google.com/mitropolija.ct/14201102[/picasa]

[audio:http://www.svetigora.com/audio/download/8160/14.01.2011_Moleban_%20Bar_Podgorica.mp3]

ГАЛЕРИЈА - Бар

ЦЕТИЊЕ, 14. јануара – Свечани дочек Нове године по јулијанском календару у Митрополији црногорско-приморској организован је 13. јануара 2011. године у Бару и Подгорици.

Његово Високопреосвештенство Архиепископ цетињски и Митрополит црногорско-приморски Господин Амфилохије служио је у Бару у 21,30 часова, а у Подгорици у поноћ Молебан за успјешну и благословену Нову 2011. годину.


Warning: Undefined array key "query" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 22

Warning: Undefined array key "v" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 24

Pin It on Pinterest

Share This