Select Page

Бројна богослужења која су служена током Страсне седмице у цркви Светог Димитрија у Колашину, окупила су мноштво вјерног народа.

Свете службе Божије служио је јереј Дејан Томовић, парох колашински, а Свету тајну Јелеосвећења на Велику сриједу служили су заједно отац Дејан и јереј Петар Милутиновић, парох морачко-ровачки. За пјевницом су на богослужењима одговарале сестре из манастира Брскут.

Сјутра ће се, на Васкрс, у овом светом храму света Литургија служити са почетком у 7 часова, а Васкршње вечерње у 18 сати.

На Васкршњи понедјељак и Васкршњи уторак света Литургија ће почињати у 9 часова, а вечерња служба у 18.

 

О. Б.


Warning: Undefined array key "query" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 22

Warning: Undefined array key "v" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 24

Pin It on Pinterest

Share This