[picasa width=“570″ height=“440″ autoplay=“1″ showcaption=“0″]http://picasaweb.google.com/mitropolija.ct/23200903[/picasa]
БЕОГРАД, 23.Новоембар 2009.г. – Његово Високопреосвештенство Митрополит Црногорско – приморски Г. Амфилохије Мјестобљуститељ Патријаршкога трона СПЦ служио је Св.Литургију са поменом блаженопочившем Свјатејшем Патријарху Српском Г. Павлу у манастиру Раковици.



















