У организацији Матице српске – Друштва чланова у Црној Гори и ЈУ Центар за културу и спорт „Михаило Лалић“ Андријевица, у суботу 27. јуна, са почетком у 19 часова, у малој сали Центра за културу, биће уприличено отварање научно-документарне изложбе „Гаврило Принцип и Млада Босна“, аутора др Милоша Војиновића.
Изложбу ће отворити, поздравним словом, Иван Радојевић, директор ЈУ Центра за културу и спорт „Михаило Лалић“ Андријевица, а видовданску бесједу изговориће Виолета Фолић, директорица Полимског музеја Беране.





















