У четврту недељу Великог поста, 22. марта у 11 сати, у манастиру Дајбабе, протојереј Жељко Ћалић-парох даниловградски, одржаће предавање на тему: „Ходите, попнимо се на Гору Господњу, у дом Бога нашега.“

У четврту недељу Великог поста, 22. марта у 11 сати, у манастиру Дајбабе, протојереј Жељко Ћалић-парох даниловградски, одржаће предавање на тему: „Ходите, попнимо се на Гору Господњу, у дом Бога нашега.“
