Select Page

[wpaudio url=“http://mitropolija.com/wp-content/uploads/2013/07/razgovor_sa_episkopom_bregalnickim_markom_ceo_sredjen.mp3″ text=“Прилог Радија Слово љубве“]

Основни суд у Скопљу донео је пресуду у процесу који је вођен против утамниченог Архиепископа охридског Јована, Епископа Марка брегалничког, Епископа Давида стобијског и још 16 свештеника, монахиња и верника. Архиепископ Јован осуђен је на три године затвора због наводне проневере 250.000 евра. Епископи Марко и Давид, као и оптужени свештеници и верници осуђени су на по 2 године затвора. Међу осуђенима се налазе и мајка и сестра Археипископа Јована. Поводом срамне пресуде суда разговарали смо са Епископом Марком који је ексклузивно објаснио појединости овог монтираног судског процеса.

Извор: Радио Слово Љубве

Warning: Undefined array key "query" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 22

Warning: Undefined array key "v" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 24

Pin It on Pinterest

Share This