Select Page

У петак 31. маја 2013. године, на празник светог мученика Теодора Анкирског, у Цетињском манастиру служена је Литургија и чин благодарења за крај школске 2012/2013. године. Литургију су служили ректор Богословије Светог Петра Цетињског протојереј-ставрофор Гојко Перовић, игуман Цетињског манастира протосинђел Методије Остојић, професор Богословије протосинђел мр Кирило Бојовић и јеромонах Спиридон. На Литутгији су појали сви ученици Богословије. Након прочитаног Јеванђеља, сабраним ученицима, монасима и вјерном народу бесједом се обратио ректор Гојко Перовић, заблагодаривши Господу и Светом Петру Цетињском за благословен и успјешан завршетак школске године. Ректор је благословио и ученике, упутивши им поруку да и даље свој труд приносе  у Господу, да у својим кућама, тамо гдје живе, као и на сваком мјесту свједоче своје позвање и да се покажу достојним ученицима Светог Петра Цетињског. После Литургије и благодарења, разредне старјешине Богословије подијелили су свједочанства о завршеним разредима школске 2012/13. године.


Warning: Undefined array key "query" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 22

Warning: Undefined array key "v" in /home/mitropol/public_html/wp-content/plugins/istaknutivideo/istaknutivideo.php on line 24

Pin It on Pinterest

Share This