МОСТАР, 8. фебруара – Његово преосвештенство Епископ диоклијски игуман манастира Острог г. Јован посјетио је Епархију ЗХиП у Мостару 07. фебруара 2011. године.
Уз пригодне дарове Епископ г. Јован честитао је имендан Епископу ЗХиП г. Григорију нагласивши значај повратка сједишта Епархије ЗХиП у Мостар.
Потом су заједно са старјешином храма протојереј – ставрофором Радивојем Круљем обишли Стару цркву, градилиште Саборне Цркве, Епископски двор и канцеларије Епархије ЗХиП и СПЦО Мостар.






















