ЦЕТИЊЕ, 06. јануара (Светигора прес) – Након налагања бадњака пред Цетињским манастиром, Митрополит Амфилохије приредио је пријем за бројне госте, представнике дипломатског кора, политичког, културног и јавног живота у Црној Гори.
На пријему је била и Марија Вуковић, првакиња свијета у атлетици, Цетињанка рођена у Книну, која атлетику тренира у Бару.
Том приликом Владика јој је поклонио златник са ликом Митрополита Петра Другог Петровића Његоша, призивајући на њу благослов Мајке Божије и Светиње Цетињског манастира.
Захваљујући Митрополиту, Вуковићева је казала да се нада да ће јој овај благослов помагати у даљем животу и на такмичењима.

















