ХЕРЦЕГ НОВИ, 25. марта – У Херцег Новом у цркви Св. Спаса, дана 24. марта 2010. године служена је Заупокојена Литургија жртвама злочиначког бомбардовања Србије и Црне Горе 1999. године.
Заупокојену Литургију служио је протојереј-ставрофор Радоман Бубања уз саслужење игумана Манастира Савина Архимандрита Варнаве, јереја Гојка Мрачевића, јереја Владана Пантелића и ђакона Шпира Живковића.
Својим присуством у великом броју вјерници из Херцег Новог и околине су показали да чувају спомен на све пострадале у овом безумном чину ондашњих свјетских моћника и силника.
Р.А.



















